top of page
Image by Erik Mclean

Hizmetler

KOSGEB İş Kurma Desteği

İmerco Danışmanlık, girişimcilerin KOSGEB iş kurma desteklerinden faydalanmaları için gerekli tüm adımları yönetir, iş planınızı oluşturur ve başvurunuzu tamamlar.

GES Projeleri Danışmanlığı

İmerco Danışmanlık, güneş enerjisi santrali (GES) projeleriniz için gerekli tüm izinler, başvurular ve süreç yönetimini üstlenir.

KKYDP Proje Danışmanlığı

İmerco Danışmanlık, Kırsal Kalkınma Yatırımlarını Destekleme Programı (KKYDP) kapsamındaki projeleriniz için gerekli tüm başvuru ve süreç yönetimini gerçekleştirir.

KOSGEB Yeşil Sanayi Destek Programı

İmerco Danışmanlık, KOSGEB desteği ile işletmenizin yeşil dönüşümünü verimli bir şekilde gerçekleştirmesi için size destek olur.

KOSGEB TEKNOYATIRIM Destek Programı

İmerco Danışmanlık, teknoloji odaklı yatırımlarınızı desteklemek için KOSGEB TEKNOYATIRIM programına başvurularınızı hazırlar ve süreci takip eder.

KOSGEB İş Geliştirme Desteği

İmerco Danışmanlık, mevcut işinizi geliştirmek için KOSGEB'in sunduğu destekleri en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olur, başvuru sürecinizi yönetir.

TKDK Proje Danışmanlığı

İmerco Danışmanlık, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) projeleriniz için başvuru süreçlerini yönetir ve en uygun desteklerden faydalanmanızı sağlar.

Yatırım Teşvik Danışmanlığı

İmerco Danışmanlık uzman proje ekibi ile firmanız ve projeniz için en uygun destek veya teşvik aracını bulur.

bottom of page